Müdürün Mesajı

  • MÜDÜRÜN MESAJI

Niksar Meslek Yüksekokulu Değerli Öğrencileri;

Değişen ve sürekli gelişen Dünyamızda Niksar Meslek Yüksekokulu yenilikleri takip ederek ve daima daha iyiye odaklanarak “Uluslararası mesleki standartlara uygun, nitelikli, sektörün tercih ettiği meslek elemanları yetiştiren ve tercih edilen bir kurum olma” vizyonunu prensip edinmiştir. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Niksar Meslek Yüksekokulu olarak hedefimiz mezun olacak öğrencilerimize sadece alanlarında diploma kazandırmak değil aynı zamanda etik değerlere sahip, alanında ulusal ve uluslararası düzeyde güçlü bir bilgi ve beceri alt yapısına sahip meslek elemanları yetiştirmektir.

Sevgili Öğrenciler;

Sizlerin Üniversite hayatınızda başarılı olmanız için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı ve mezuniyetiniz sonrası meslek hayatınızda başarılarınız ile gurur duyacağımızı bilmenizi isterim. Bu vesile ile 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının hayırlara vesile olmasını diler ve sizlere eğitim öğretim hayatınızda başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim.


Dr. Öğr. Üyesi Mustafa EKER

Niksar Meslek Yüksekokulu Müdürü

Akpınar Mahallesi Gazze Bulvarı No:7 Niksar-Tokat Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2018© Tüm Hakları Saklıdır.